SPOR OKULLARI

Spor Okulları

Değerli Velimiz,

Bahçeşehir Koleji olarak bizler, öğrencilerimizin yalnızca akademik başarılar elde etmelerini değil; aynı zamanda spor, sanat ve kültür başta olmak üzere farklı alanlarda da yetkin olmalarını önemsiyoruz. Çocuklarımızın okullarında gösterdikleri başarıların yanı sıra sosyal bireyler olarak farklı disiplinlerde yer almalarını elzem görüyor ve bu sebeple ‘’Kış Okulları’’ projelerimize büyük bir değer atfediyoruz.

Kış Okullarımız, 2021-22 eğitim-öğretim dönemi boyunca 45 farklı kampüs ve 30 farklı branşta yürüttüğü çalışmalarla yaklaşık 9.000 öğrencimizin gelişimine katkıda bulundu. Bahçeşehir Koleji bünyesinde eğitim gören öğrencilerimiz, kendilerine sunulan seçeneklerden dilediklerini seçip, kendi kampüslerinin belirledikleri müfredat rehberliğinde gelişimlerini sürdürdü.

Bir dönemi 16 hafta süren Kış Okullarımız için kayıtlar, velilerimiz tarafından Stoys platformundan çevrimiçi bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle velilerimiz, öğrencilerimizin kayıt işlemlerini kolaylıkla sağlayabilmenin yanı sıra, öğrencinin devamsızlık durumunu ve derslerin işleyişini kolaylıkla takipdedebiliyor.

2022-23 döneminde de Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştireceğimiz ve birçok farklı disiplinin yer alacağı Kış Okullarımızda, değerli öğrencilerimizin gelişimlerine katkıda bulunacak olmaktan ötürü büyük bir heyecan duyuyor, sizleri de bu dönemde bir kez daha heyecanımıza ortak olmaya davet ediyoruz!

Kayıt olmak için: TIKLAYINIZ